İletişim

İstanbul Go Topluluğu ile iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki formu kullanın. Bizi ayrıca Facebook'taki kendi grubumuzdan ve buluşma mekanlarımızın (ağaç ev ve Coffee O'Clock) gruplarından takip edebilirsiniz.

İletişim bilgileri
Kişisel bilgiler
İçerik

İçerik

Sayfalarımız iki ana bölümden oluşmaktalar: içeriğin olduğu bu bölüm ve bağlantı menüsünün olduğu sağ bölüm. Yandaki bağlantılar 3 gruba ayrılmıştır: site içi bağlantılar ve bulunduğunuz sayfanın alt bağlantıları ya da ilgili olabilecek bağlantılar, I_stanbul_GO ile ilgili site dışı bağlantılar ve varsa etkinliklerimizi ya da bizi destekleyen ya da sponsor olan kurum, kuruluş ve kişilere yönelik bağlantılar.

Çerçeveli resimler genellikle daha büyüğü olan ve ayrı bir pencerede izleyebileceğiniz resimlerdir.

bu şekilde değişik görünen metin yazıların içinden verilmiş bağlantıları gösterir.

Silinmiş yazı Yandaki gibi düzenlenmiş metinler kısa bir süre sonra silinecek ancak bilgi amaçlı bırakılmış yazıları gösterir.

Daha sonradan yapılan ve bir süre sonra metinde kalıcı hale gelecek olan eklemeler bu şekilde gösterilmiştir.

Alıntılar ve sahipli sözler ise metinde tırnak içinde şöyle: Geçmişi ne kadar çok unutursak geleceği korumak o kadar zor olur.; ayrı tutulduklarında ise şöyle gösterilmiştir:

Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.

Alıntıların sahipleri grafik arayüzlü tarayıcılarda yardım kutucuğu içinde çıkacak şekilde eklenmiştir.

TGOD gibi harfleri ayrı ayrı okunan ya da igoku, İ.T.Ü. gibi kelime şeklinde okunan kısaltmalar ise görüldüğü şekilde belirtilmiştir ve tarayıcınız destekliyorsa imleç ile üstüne geldiğinizde açık hali bir yardım kutucuğu olarak ekranınızda çıkar.


Takdir

  • 8. ve 7. Uluslararası İstanbul Go Turnuvası'na ait tüm görseller ve belgeler ile i_stanbul_go logosu Eda Karaerkek tarafından tasarlanarak bağışlanmıştır.
  • Standart temanın kapak resmi ile turnuva fotoğrafları Seda Çelebican'a aittir. İzniyle kullanılmaktadır.
  • Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi kısmi plan krokisi Esra Yegül.
  • "Farklı kapak" ve "kahverengi fon" temalarının kapağı olan resim TGOD anasayfasından alınmıştır.
  • Site tasarımı OWD sitesinden Jonas John tarafından kamuya açılan plainb temasının uyarlanmasıdır.
  • Katkıda bulunanlara teşekkür ederiz.

Telif hakkı ve muafiyet

Yukarıda belirtilenler dışında bu sitenin ve içeriğinin yayın ve telif hakları İstanbul Go Topluluğu'na aittir. İstanbul Go Topluluğu sitede önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ya da siteyi tümüyle yayından kaldırma hakkını saklı tutar. Kaynak gösterilmek ve haber verilmek suretiyle alıntı yapılabilir.

Bu sayfaların hazırlanması ve bakımında azami özen ve dikkatin gösterilmiş olmasına rağmen içeriğin olası yanlışlıklarından, eksikliklerinden, eskimesinden ya da içeriğin değişikliğe uğramasından dolayı üçüncü şahısların zarar ya da kayıplarından, İstanbul Go Topluluğu ve bu siteyi hazırlayanlar sorumlu tutulamazlar.


Site haritası