Hoşgeldiniz

İstanbul'da buluşup Go oynayan ve Go eksenli çeşitli etkinliklerde bulunan, düzenleyen ve her geçen gün katılan yeni arkadaşlarla büyüyen İstanbul Go Oyuncuları Derneği anasayfasındasınız.

Sitemiz ve kullanımı ile ilgili bilgiler için kullanım sayfasına, bizimle ilgili daha fazla bilgi için hakkımızdaki sayfaya ve en yakın İstanbul Turnuvası ile ilgili sayfalara ulaşmak için aşağıya bakabilirsiniz.

13. Uluslararası İstanbul Go Turnuvası Sonuçlandı
28-29 Eylül 2013

2001'den beri her yıl Eylül - Ekim aylarında düzenlenen ve Türkiye'nin önemli turnuvalarından biri olan İstanbul Go Turnuvası'nın 13.sü uluslararası bir etkinlik olarak 28-29 Eylül tarihlerinde gerçekleşti. 128 kişilik katılımla İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Merkezi Derslik'te gerçekleşen turnuvamız, Kore'den gelen Profesyonel oyuncu Poong Jho Chun 9 Dan'ı ağırladı. 6'dan 71 yaşa çeşitli yaş ve özellikteki oyuncuların çekişmeli maçlarına sahne olan turnuvayı namağlup Emre Polat birincilikle bitirdi. Değerli katılımlarıyla bu güzel buluşmayı mümkün kılan oyuncularımıza ve sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

Turnuva sonuçları yayınlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

İstanbul Go Oyuncuları Derneği Kuruldu
17 Temmuz 2012

Bugün yaptığımız başvurunun kabulü ile İstanbul'daki Go oyuncu topluluğu resmi bir çatı olarak İstanbul Go Oyuncuları Derneği'ni kazanmıştır. Süreçte emeği geçen herkese teşekkür eder, tüm go oyuncularına hayırlı olmasını dileriz!

Buluşma Mekanımız

Avrupa Yakası

Yeni buluşma mekanı ayarlanması için çalışmalarımız sürmektedir.

Anadolu Yakası

31 Ekim 2009 itibariyle Anadolu yakasında buluşma mekanımız Coffee O'Clock'tır. Buluşma günleri çarşamba ve cumartesi olmakla beraber Coffee O'Clock hergün 11.00 itibariyle açık olup başka etkinliklerle çakışmadıkça Go oyuncularına hizmet etmektedir.

Buluşma zamanları:
Çarşamba günü saat 16.00 itibariyle.
Cumartesi günü saat 13.00 itibariyle.
Tel:
(+90 216) 347 82 24
Facebook Grubu:
Coffee O'Clock Go Grubu
Açık Adres:
Caferağa Mahallesi Kadife Sokak 30 Kadıköy
Tarif:
Kadıköy'de Rexx Sineması'nın köşesinde olduğu Kadife Sokak'tan girdikten 150-200 metre sonra sağ tarafta beyaz tarihi bina. En üst kat oyun salonu olarak ayrılmıştır.
Harita:
Coffee O'Clock google haritası için tıklayınız.