Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

11. Smyrna Turnuvası

24 Şubat @ 08:0025 Şubat @ 17:00

İzmir’in en yüksek katılımlı turnuvalarından biri olan Smyrna Go Turnuvası, bu yıl 24-25 Şubat 2024 tarihlerinde Bornova Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecektir.

İzmir’den ve tüm Türkiye’den oyuncuların davetli olduğu turnuvada katılımcıları çeşitli ödüller de bekliyor. Geçtiğimiz yıllarda, birçok atölye, maç yorumu ve sürpriz oyunlarla bir şenlik havasında geçen Smyrna Go Turnuvası’nın bu yıl da keyifli ve eğlenceli etkinliklerle gerçekleşmesini planlıyoruz. Deneyimli oyuncuların yanı sıra, oyunun sadece kurallarını bilen ya da öğrenmek isteyen kişiler de organizasyonumuza davetlidir.

12. Smyrna Go Turnuvası, Türkiye Go Derneği (TGOD) Playoff puan sistemine dahil olup “2. Sınıf Turnuva” kategorisinde yer almaktadır. Türkiye Go Derneği (TGOD) ve GoMagic turnuvayı desteklemektedir.

Gerekli planlamaların ve hazırlıkların yapılabilmesi için turnuvaya katılmak isteyen oyuncuların ön  kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Ön kayıtlar 21 Şubat 2024 saat 23.59’da sona erecektir.

Turnuva organizasyon komitesi, ön kayıtlara göre belirlenen salon kapasitesini aşan durumlarda ön kayıtsız oyuncuları turnuvaya dahil etmeme hakkını saklı tutar. 12. Smyrna Go Turnuvası her yaştan ve seviyeden oyuncunun katılımına açıktır.

Detaylar

Başlangıç:
24 Şubat @ 08:00
Bitiş:
25 Şubat @ 17:00
Website:
https://goizm.org.tr/12-smyrna-go-turnuvasi/

Organizatör

İzmir Go Oyuncuları Derneği
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

İzmir
İzmir Turkey + Google Haritalar